نکات منفی استخدام نیرو در بخش فناوری اطلاعات چیست؟ و برون‌سپاری خدمات فناوری اطلاعات چه مزایایی دارد؟ یکی از درس‌هایی که از همه‌گیری کرونا آموختیم این است که شبکه‌ها، سیستم‌های دیجیتال و اتصالات ما چقدر برای سرپا نگه داشتن کسب‌وکارها اهمیت دارند. بسیاری از شرکت‌هایی که زمانی نیروی کار داخلی داشتند، مزایای نیروی کار دورافتاده یا ترکیبی را درک کرده‌اند. پشتیبانی شبکه برای زنده نگه داشتن کسب و کارهای کوچک بدون توجه به اینکه کارمندان شما کجا کار می‌کنند، بسیار مهم است.

بسیاری از کسب و کارها به طور فزاینده‌ای به خدمات فناوری اطلاعات به جای استخدام نیرو در سازمان متکی هستند. بنابراین استخدام سرویسی که بتواند پشتیبانی از راه دور را انجام دهد مزایای قابل توجهی دارد. در این مقاله، بیاموزید که چرا باید به جای استخدام نیرو از خدمات فناوری اطلاعات کمک بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات فناوری اطلاعات در مقابل استخدام نیرو

خدمات شبکه می‌تواند مهارت‌های پرسنل ویژه در زمینه فناوری اطلاعات را ارائه دهد. به این معنی که شما برای نیازهای مختلف تحت پوشش هستید. برون‌سپاری فناوری اطلاعات به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنند و پشتیبانی قابل‌اعتمادی را برای آن‌ها فراهم کند.

استفاده از خدمات فناوری اطلاعات مزایای زیادی دارد، مانند:

دسترسی به مجموعه‌های مهارتی متنوع

معمولا پرسنل IT داخلی به یک مجموعه مهارت خاص محدود می‌شوند. با خدمات فناوری اطلاعات، اعضای تیم باتجربه‌ای خواهید داشت که می‌توانند دانش خود را برای هر مشکل فناوری اطلاعات در شرکت شما به کار گیرند.

خدمات فناوری اطلاعات و راه اندازی شبکه
خدمات فناوری اطلاعات و راه اندازی شبکه

یک ارائه‌دهنده خدمات مدیریت‌شده می‌تواند ساختار کل بخش فناوری اطلاعات را فراهم کند و ارتباط منظمی با مدیریت ارشد داشته باشد. آن‌ها همچنین سیستم‌های منسجمی دارند تا مطمئن شوند که به مشتریانشان به اندازه کافی خدمات داده می‌شود.

مقرون به صرفه بودن خدمات فناوری اطلاعات

استخدام نیرو فناوری اطلاعات به این معنی است که پول بیشتری برای ساخت شرکت، کارمندان و فضای اداری شما صرف می‌شود. برون‌سپاری راه‌ اندازی شبکه به این معنی است که شما بیشتر به حقوق و دستمزد خود اضافه خواهید کرد. همچنین از آنجایی که نیازی نیست نگران خرید سخت‌افزار، نرم‌افزار یا ابزار جدید باشید، این کار برای کسب و کار شما دردسر کمتری دارد. ضمن اینکه  از آنجایی که فناوری اغلب تکامل می‌یابد، اگر کسب‌وکارتان با زیرساخت‌های قدیمی اداره شود، در مضیقه قرار خواهید گرفت.

خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده اغلب آخرین فناوری را به موقع، کارآمد و مقرون‌به‌صرفه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 حفظ حریم خصوصی پیشرفته

به کسب و کارهای کوچکی که به دلیل نگرانی‌های امنیتی محرمانه نیاز به اقدامات احتیاطی بیشتری دارند، مانند کلینیک‌های پزشکی، توصیه می‌شود از خدمات فناوری اطلاعات استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که تمام اقدامات حفظ حریم خصوصی رعایت شده است.

خدمات فناوری اطلاعات برون‌سپاری شده نیز امنیت و حفاظت از حریم خصوصی لازم را فراهم می‌کند. با استفاده از یک مرکز خدمات قابل اعتماد، شرکت‌ها می‌توانند بار اسناد انطباق را کاهش دهند تا بیشتر بر روی وظایف دیگر تمرکز کنند.

برون‌سپاری فناوری اطلاعات به شما کمک می‌کند تا همیشه به‌روز بمانید و با آگاهی از اینکه داده‌های شما ایمن هستند، خیالتان راحت باشد .

تیم امنیتی اختصاصی، حتی برای نیروهای کار ترکیبی

جرایم سایبری در طول این همه‌گیری افزایش یافته است. آن‌ها یک نگرانی قابل‌توجه در بسیاری از صنایع هستند. تهدید مداوم نقض امنیتی به این معنی است که باید با اقدامات احتیاطی امنیتی اضافی در برابر هکرها و عوامل مخرب محافظت کرد. بسیاری از مردم امنیت سایبری را موضوعی می‌دانند که فقط برای کسب‌وکارهایی با داده‌های حساس کاربرد دارد. با این حال، برای همه ضروری است زیرا مجرمان سایبری می‌توانند شبکه را آفلاین کرده و عملیات تجاری را متوقف کنند.

با توجه به آگاهی بیشتر شرکت‌ها از جرایم سایبری به‌عنوان یک مشکل رو به رشد، سرمایه‌گذاری در امنیت برای کسب‌وکارها بسیار اهمیت دارد. شرکت‌های کوچک باید از یک ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده برای محافظت در برابر هکرها استفاده کنند. این خدمات سطح بالایی از حفاظت را برای شرکت‌ها فراهم می‌کند و در صورت نیاز، تخصص IT را ارائه می‌کنند.

 یک مزیت رقابتی با خدمات فناوری اطلاعات

ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات به همان اندازه شرکت‌های بزرگ با تیم‌های فناوری اطلاعات خوب است. داشتن تجهیزات، تخصص و پشتیبانی IT یکسان به‌عنوان یک بخش IT داخلی برای موفقیت آن‌ها بسیار مهم است. این به آن‌ها اجازه می‌دهد تا روی وظایف حیاتی برای اجرای روان کار تمرکز کنند و شما را قادر می‌سازد تا همین کار را انجام دهید. این بدان معناست که شما بدون اختصاص منابع داخلی قابل توجه به فناوری اطلاعات، از تمام پشتیبانی مناسب IT برخوردار می‌شوید.

خدمات و پشتیبانی شبکه
خدمات و پشتیبانی شبکه

سخن آخر

فناوری اطلاعات یک جنبه حیاتی در هر کسب و کاری است. به همین دلیل است که کسب و کارهای کوچک باید روی راه‌اندازی پشتیبانی IT تمرکز کنند. متاسفانه، بسیاری از شرکت‌ها به سادگی نمی‌توانند دپارتمان‌های IT داخلی خود را راه‌اندازی کنند، بنابراین باید کار را به متخصصان برون‌سپاری کنند.

با برخورداری از خدمات فناوری اطلاعات، صاحبان مشاغل کوچک می‌توانند بر جنبه‌های دیگر کار خود مانند تجربه کاربر، خدمات مشتری و فروش تمرکز کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *